O nás Kontakty Napište nám
SLUŽBY Soukromé právo Veřejné právo Jiné služby

Služby

Odměna za služby

Cena za poskytnuté právní služby se v České republice řídí vyhláškou 177/2006 Sb. (advokátním tarifem). Tento právní předpis stanovuje výši odměny advokáta za jednotlivé úkony právní služby, pokud si advokát a klient nesjednají jiný způsob odměňování.

Naše advokátní kancelář je připravena mimo výše uvedené možnosti (v případě zájmu klienta) sjednat i jiný způsob stanovení odměny advokáta, který je pro klienta ve většině případů výhodnější (jako je např. hodinová sazba nebo odměna v návaznosti na výsledek soudního sporu). Podle konkrétních požadavků na poskytnutí právních služeb Vám bezplatně a nezávazně sdělíme předpokládaný odhad nákladů na Vámi požadované právní služby a rovněž doporučíme způsob stanovení odměny, který pro Vás bude nejvhodnější.

Při dlouhodobějším smluvním vztahu či požadavku na poskytnutí většího množství právních služeb nabízíme též sjednání měsíčního paušálu, v rámci kterého jsou naše služby poskytovány bez nutnosti hradit další výdaje za poskytnuté právní služby. Tato varianta je vhodná zvláště pro firemní zákazníky, kteří poptávají větší množství právních služeb, neboť jim může ušetřit nezanedbatelné náklady.

Soukromé právo

Služby naší advokátní kanceláře v oblasti soukromého práva zahrnují zejména:

- Občanské právo a zastupování před soudy
- Obchodní společnosti
- Rodinné právo
- Pracovní právo

Veřejné právo

Služby naší advokátní kanceláře v oblasti veřejného práva zahrnují zejména

- Trestní právo
- Správní právo


© 2013 MARF reklamní agentura, grafické studio a tvorba webových stránek